Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure kosmetyczny

Manicure kosmetyczny w gabinecie Kosmedica polega na nadaniu kształtu płytce paznokcia, opracowaniu skórek frezarką oraz malowaniu paznokci. Na zakończenie zabiegu stosujemy odpowiedni balsam do dłoni oraz nawilżającą i witaminową oliwkę na skórki.

Czas trwania zabiegu: ok. 30-40 min.

Cena: 30 złManicure luksusowy

Rytuał pielęgnacyjny dla dłoni oparty na manicure kosmetycznym, wzbogacony o kąpiel dłoni, złuszczenie martwych komórek naskórka za pomocą peelingu oraz masażu dłoni na masce.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

Cena: 50 złManicure / Pedicure HYBRYDOWY

Manicure/Pedicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Skierowany przede wszystkim do kobiet nieprzepadających za paznokciami żelowymi, akrylowymi, a chcącymi posiadać piękne i twarde paznokcie.

Już teraz możesz się cieszyć trwałym manicure'em nawet do 3 TYGODNI.

Główne zalety to trwałość jak żel oraz łatwa aplikacja, jak przy tradycyjnym malowaniu paznokci. Lakier zastąpiony został emalią hybrydową, którą utwardza się światłem UV. Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie. Poza tym warstwa lakieru jest tak samo cienka jak przy tradycyjnym lakierze do paznokci. Wygląda naturalnie, jest cienki i elastyczny. Nie czekasz aż lakier wyschnie. Od razu po wyjęciu z lampy UV możesz w pełni cieszyć się pięknymi paznokciami, bez obawy, że zniszczysz swój świeży manicure np. sięgając do torebki po klucze. Trwałość lakierów hybrydowych jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, dlatego nie odpryskują one już po dwóch trzech dniach, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci.

Czas trwania zabiegu: ok. 40-60 min.

Cena: 45 zł (stopy); 55 zł (dłonie)Pedicure kosmetyczny

Pedicure kosmetyczny polega na kąpieli stóp, nadaniu kształtu płytce paznokcia , opracowaniu skórek oraz podeszwy frezarką, wygładzeniu podeszwy peelingiem , zaaplikowaniu balsamu do stóp oraz oliwki na skórki. Na zakończenie malujemy płytkę paznokcia.

Czas trwania zabiegu: ok. 60 min.

Cena: 55 złPedicure luksusowy

Rytuał pielęgnacyjny dla stóp oparty o pedicure kosmetyczny, wzbogacony o relaksujący masaż na masce do stóp odpowiednio dobranej do potrzeb skóry.

Czas trwania zabiegu: 90 min.

Cena: 70 złPedicure kwasowy

Innowacyjny KWASOWY PEDICURE dostępny w naszym Gabinecie (120 zł)!!!
Możliwość zakupienia SKARPETEK KWASOWYCH do domu (75 zł)

EFEKTY NAWET DO 3 MIESIĘCY!!!

Idealne rozwiązania dla:

Cosmabell Foot Peel to innowacyjny preparat, który pozwala na intensywną i bardzo wygodną pielęgnację stóp. Specjalne skarpetki nasączone kompleksem kwasów owocowych rozluźniają połączenia miedzy martwymi komórkami naskórka, dzięki czemu usuwają szorstką skórę pięt, a także odciski i modzele. Foot Peel redukuje problem suchości i łuszczenia się, reguluje gospodarkę wodno-lipidową, a także działa antybakteryjnie i ogranicza problem nadpotliwości.

Po aplikacji skarpetek skóra intensywnie się oczyszcza - przez kilka dni następuje złuszczanie starego, szorstkiego naskórka. Po ok. 7 dniach uzyskasz efekt w postaci jedwabiście gładkiej, odżywionej i intensywnie nawilżonej skóry stóp!Manicure japoński / Pedicure japoński

Manicure/Pedicure japoński to idealny zabieg na osłabioną płytkę paznokci oraz na nieskazitelny wygląd naturalnych paznokci. Po zabiegu płytka paznokciowa jest odżywiona keratyną, z której jest zbudowana, a jej dobory uzupełnione. Dodatkowo paznokcie odżywione są krzemionką z morza japońskiego, woskiem pszczelim oraz witaminami A+E. Po zabiegu płytka wygląda estetycznie, błyszczy się i jest odświeżona.

Manicure japoński wykonywany jest przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków firmy P. Shine. Zabieg można wykonać jednorazowo w celu odświeżenia płytki paznokciowej i nadania jej połysku, bądź w serii zabiegów w celu wzmocnienia płytki.


Polecany także dla mężczyzn!


Czas trwania zabiegu: ok. 40 min.

Częstotliwość zabiegów: proponujemy serię 4 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych. Jeśli paznokcie były wcześniej pokryte żelem, to zabieg wykonujemy 2 tygodnie po usunięciu żelu


EFEKTY ZABIEGU:


Ceny: 45 zł (manicure); 62 zł (pedicure)Kąpiel parafinowa dłoni / stóp

Kąpiel Parafinowa to idealny zabieg pielęgnacyjny dla skóry suchej, spierzchniętej i szorstkiej. Kąpiel parafinowa wspaniale rozgrzewa i odżywia wysuszoną skórę. Po zabiegu skóra staje się aksamitna w dotyku i delikatna.

Zabieg parafinowy rozpoczyna się od złuszczenia naskórka peelingiem. Skóra natychmiast zostaje wygładzona i rozjaśniona. Następnie nakładana jest maska odżywcza. Tak przygotowane dłonie / stopy zanurzamy w parafiniarce z rozgrzaną parafiną. Gorąca parafina silnie rozgrzewa, poprawia cyrkulację krwi, rozluźnia napięcie, głęboko pielęgnuje skórę i zapobiega ponownemu wysuszeniu. Na zakończenie zabiegu aplikujemy balsam. Zabieg szczególnie polecany w okresie jesienno – zimowym.

Czas trwania zabiegu: ok. 30 min.

Cena: 25 zł / do stylizacji 15 złStylizacja paznokci metodą żelową

Za pomocą metody żelowej dbamy o nienaganny wygląd dłoni i stóp naszych klientów oferując najwyższą jakość i najlepsze produkty. Metodą żelową utwardzamy naturalną płytkę paznokcia, przedłużamy paznokcie na wybraną długość oraz modelujemy paznokcie stóp. Wykonujemy stylizację frencz, kolor, mat, połysk, naklejaną i wszelkiego rodzaju ozdoby zatapiane w żelu.

Czas trwania zabiegu: od 90 do 150 min.

Częstotliwość zabiegów: cała stylizacja 1x na miesiąc, uzupełnienie po 2 tygodniach

Cena: od 75 zł (dłonie); od 45 zł (stopy)« wstecz