Kosmetologia profesjonalna

Oczyszczanie manualne

Usuwanie zanieczyszczeń skóry jest ważnym elementem w pielęgnacji. Oczyszczanie manualne nie jest zabiegiem tylko dla skór trądzikowych, ale wszystkich, gdzie występują problematyczne wykwity skórne m.in. zaskórniki, grudki i krosty. Dla uzyskania intensywnego i natychmiastowego efektu polecamy łączyć zabieg oczyszczania z zabiegami mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego oraz sonoforezy.

Czas trwania zabiegu: ok. 120 min.

Częstotliwość zabiegów: 1x na miesiąc

Cena: od 80 zł


WSKAZANIA:

EFEKTY ZABIEGU:Terapia złuszczająca kwasami 25%

Bioodnawiający zabieg na bazie kompleksów kwasowych z usieciowanym kwasem hialuronowym. Usuwa martwe komórki, stymuluje proces odnowy komórkowej oraz produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

W zależności od problemu stosujemy bioaktywne serum AHA+HA 25% lub AHA+BHA+PHA 25%.

Czas trwania zabiegu: ok.60 min.

Częstotliwość zabiegów: co 7 – 10 dni, 3-6 zabiegów

Cena: od 70 zł


WSKAZANIA:

EFEKTY ZABIEGU:Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który bezboleśnie oczyszcza oraz odświeża skórę. Wzbogacony jest o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie, dotlenienie i penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Zabieg pomaga pozbyciu się nadmiaru sebum, martwych komórek naskórka i bakterii. Wpływa na poprawę nawilżenia, a także koi i regeneruje skórę.

Podczas zabiegu twarz na bieżąco zwilżana jest specjalnym płynem do peelingu, po którym przesuwana jest łopatka która emituje fale ultradźwiękowe. Pod wpływem zjawiska kawitacji w aplikowanym płynie powstają pulsujące pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pęcherzyki te pod wpływem drgań i ciśnienia powiększają się i gwałtownie pękają, dzięki czemu dochodzi do rozbijania martwych komórek naskórka.

Czas trwania zabiegu: od 45-120 min. w zależności od rozszerzenia zabiegu

Częstotliwość zabiegów: co 7-14 dni, 4-10 zabiegów

Cena: od 60 zł


WSKAZANIA:

EFEKTY ZABIEGU:Mikrodermabrazaja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa jest to zabieg mechanicznego ścierania naskórka przy pomocy głowicy diamentowej. Głowica dodatkowo zasysa złuszczaną partię skóry, czego efektem jest wyeliminowanie toksyn i odtrucie głębszych warstw skóry. Mikrodermabrazja pozwala na powolne, kontrolowane ścieranie powierzchni skóry warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu. Intensywność zabiegu (głębokość złuszczania) jest dobierana indywidualnie.

Przez złuszczenie warstwy rogowej naskórka zwiększa się absorpcja aplikowanych preparatów co zapewnia spektakularne efekty.

Zabieg mikrodermabrazji może stanowić początek dalszej pielęgnacji np. oczyszczania manualnego.

Czas trwania zabiegu: 60–120 min. zależności od rozszerzenia zabiegu

Częstotliwość zabiegów: 1 x na 2 tygodnie lub 1x na miesiąc dla podtrzymania efektu

Cena: od 90 zł


PRZED ZABIEGIEM:

Na 5 dni przed zabiegiem należy unikać: chemicznych kremów do depilacji, elektrolizy, woskowania, szorstkich gąbek/szczoteczek do czyszczenia twarzy, żelów i kremów peelingujących do twarzy


PO ZABIEGU:


WSKAZANIA:

EFEKTY ZABIEGU:Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to innowacyjna technologia, kosmetyczna alternatywa mezoterapii igłowej, gdzie technika kłucia igłą została zastąpiona zastrzykiem fali elektrycznej. Podczas tego zabiegu składniki odżywcze zostają "wtłoczone" w głąb skóry, dzięki zjawiska elekrtoporacji (w błonie komórkowej tworzą się mikrokanały za pomocą których, substancje aktywne przedostają się do wnętrza komórki).

Mezoterapię osiąga się za pomocą dwóch głównych czynników: prądu impulsowego elektroforezy i bardzo odmładzających produktów odżywczych. Zabieg mezoterapii bezigłowej zwiększa sześciokrotnie zdolność skóry do wchłaniania substancji. Jest on bezbolesny i nie niesie ze sobą ryzyka infekcji lub krwawienia, co czyni go idealnym w długotrwałym użyciu.

Czas trwania zabiegu: 60-120 min. w zależności od rozszerzenia zabiegu

Częstotliwość zabiegów: co 7–10 dni, ok.5 zabiegów

Cena: od 90 zł


WSKAZANIA:

EFEKTY ZABIEGU:Fale radiowe RF

TWARZ

Zabiegi z zastosowaniem fal radiowych nazywane są diatermią (grec. ciepło przenikające). Są to zabiegi, w których na tkanki ustroju oddziałują elektryczne, magnetyczne i elektromagnetyczne pola wielkiej częstotliwości powodując głębokie wewnętrzne przegrzanie.

Główne działanie zabiegu polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do 45-60o C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry oraz poprawy jej elastyczności. Następuje lifting (podciągnięcie). Efekt uzyskujemy już w trakcie zabiegu. Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne ciepło. Moc dostosowywana jest do odczuć klienta.

CIAŁO

Zabiegi na ciało polegają na penetracji fal radiowych do głębokich warstw tkanki tłuszczowej. Podgrzanie tłuszczu zawartego w komórkach tłuszczowych do 60o C powoduje lipolizę co w połączeniu z obkurczaniem rozciągniętej skóry daje wyjątkowo skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Obwód brzucha, bioder, talii, kolan zmniejsza się. Na udach, pośladkach wygładzają się zmiany cellulitowe. Zabieg zwiększa cyrkulację krwi, relaksuje mięśnie głębokie i poprzeczne, zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Sylwetkę można nie tylko wysmuklić ale wymodelować.

Czas trwania zabiegu: 40–120 min.

Częstotliwość zabiegów: 3-6 zabiegów co 15-25 dni, dla podtrzymania 1 zabieg co 3-6 miesięcy

Cena: od 65 zł


WSKAZANIA:

EFEKTY ZABIEGU:Terapia mikroigłowa

Terapia mikroigłowa to skuteczny zabieg bioodmładzający oraz alternatywa dla kosztownych zabiegów laserowych, peelingów chemicznych oraz BOTOXU. Stymuluje naturalne procesy prowadzące do widocznej poprawy architektury skóry.

Terapia mikroigłowa opiera się na nakłuwaniu skóry i otwarciu mikrokanalików. Ułatwia penetrację substancji aktywnych oraz pobudza naturalny proces odnowy.

192 igły z wysokiej jakości stali chirurgicznej

250.000 nakłuć w ciągu 5 minut

Czas trwania zabiegu: 60–90 min.

Częstotliwość zabiegów: 1x na 2 tygodnie lub 1x na miesiąc, 3-6 zabiegów

Cena: od 200 zł


WSKAZANIA:

EFEKTY ZABIEGU:Dermomasaż – Cellulogia

Dermomasaż jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdu skóry (zassanie) i rolowanie ruchomymi rolkami.

Podczas masażu, wybraną partię ciała masuje się przy pomocy specjalnej głowicy wyposażonej w ruchome rolki i rodzaju ssącej rury. Najwięcej czasu i uwagi poświęcamy partiom ciała z cellulitem. Rolki obracają się wokół własnej osi, w tę samą lub w przeciwne strony i masują zassany fałd skóry, działamy na skórę i podskórną tkankę tłuszczową .Poprawia to krążenie krwi i przepycha limfę. W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz w sposób widoczny redukcja obwodu ciała. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Zmniejszenie obrzęku uzyskuje się w efekcie stymulacji krążenia.

Czas trwania zabiegu: 40-60 min, 6-20 zabiegów

Częstotliwość zabiegów: 2, 3 x w tygodniu, dla podtrzymania 1x w miesiącu

Cena: od 70 zł


EFEKTY ZABIEGU:« wstecz