Oprawa oczu

Henna brwi i rzęs

Henna jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Farbowanie brwi i rzęs za pomocą henny to znakomite rozwiązanie, zwłaszcza na lato. Henna nie rozpuszcza się ani nie rozmazuje pod wpływem wody czy potu. Efekty utrzymują się przez około 3-4 tygodnie.

Czas trwania zabiegu: od 10 do 30 minut

WSKAZANIA:

PRZECIWWSKAZANIA:


Ceny: od 7 złTrwała ondulacja rzęs

Trwałe podkręcenie rzęs polega na nawinięciu nasączonych specjalnym preparatem rzęs na malutkie wałeczki. Zyskuje się przez to nie tylko efekt powiększonego oka ale i również optyczne wydłużenie samych rzęs. Zastępuje to znaną od lat "zalotkę", której zastosowanie zapewnia efekt zaledwie na kilka godzin, a często uszkadza i łamie rzęsy.

Efekty utrzymują się przez okres 6-8 tygodni.

Bezpośrednio po zabiegu można wykonać hennę na rzęsy

Koniec z codziennym podkręcaniem rzęs – wystarczy tusz do rzęs!

Powiększa i podkreśla oczy

Czas trwania zabiegu: 30 minut

Cena: od 45 złPrzedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Metoda 1:1 to przełom w technice przedłużania rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić naturalne rzęsy. Polega na doklejeniu syntetycznych rzęs (jedną syntetyczną do jednej naturalnej), tak aby uzyskać całkowicie naturalny efekt.

Efekt utrzymuje się od 6 do 8 tygodni, w zależności od cyklu życia naturalnych rzęs klientki i odpowiedniej pielęgnacji. Dla najlepszych efektów zalecane jest uzupełnianie co 2, 3 lub 4 tygodnie.

Czas trwania zabiegu: od 1,5h do nawet 3,5h w zależności od ilości naturalnych rzęs oraz efektu jaki chcemy uzyskać

Cena: 250 zł« wstecz